FitnessSyncer
Súgó   •   GYIK

AI Endurance
  AI Endurance és FitnessSyncer közötti integráció – GYIK

Ez a funkció jelenleg tesztelés alatt áll, és egyelőre csak néhány kiválasztott bétatesztelő számára elérhető. A tervek szerint a következő néhány héten belül elérhetővé tesszük. Ha kérdése van, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.

Milyen típusú adatokat olvashatok ki vagy tehetek közzé az AI Endurance-en?

A következő adattípusok kizárólag frissítésre szolgálnak az AI Endurance esetében. Ez azt jelenti, hogy ezekre a típusokra nem alkalmazzuk az adatduplikáció-eltávolító algoritmusainkat:

  • Tevékenység

Hogyan kezdjem el az AI Endurance és a FitnessSyncer használatát?

A kezdés legegyszerűbb módja, ha követi a „Kezdőkézikönyvünket”, amely végigvezeti Önt az AI Endurance és számos más szolgáltatás közötti adatcserén!

Szeretnéd még jobban kihasználni az AI Endurance-integrációnkat? Olvasd el a „Hogyan működik?” című útmutatónkat, amelyből megtudhatod, hogyan használhatod ki a FitnessSyncer teljes potenciálját.

Mit küld a FitnessSyncer a AI Endurance-nek?

A már elvégzett edzéseid, mindegyik FIT fájlként, így a AI Endurance a ténylegesen elvégzett edzésekhez igazíthatja az edzéstervedet.

A napi összesítések – például a nap folyamán megtett lépések száma – nem minősülnek edzésnek, ezért nem kerülnek továbbításra.

AI Endurance már csatlakozik a Garmin-hez. Két példányban fogom megkapni az edzéseimet?

A AI Endurance kihagy minden olyan edzést, amely átfedi a fiókodban már meglévő edzéseket – függetlenül attól, hogy melyik szolgáltatásból származik –, így szűrés nélkül elküldhetsz mindent. A FitnessSyncer leginkább azoknál az edzéseknél hasznos, amelyekhez a AI Endurance önmagában nem fér hozzá.

Átvihetem a AI Endurance-es edzéseimet a FitnessSyncer-ba?

AI Endurance jelenleg csak tevékenységek elküldését teszi lehetővé számunkra.

A FitnessSyncer el tudja-e olvasni a AI Endurance edzéstervemet, vagy el tudja-e küldeni az edzéseket az órámra?

Nem, a FitnessSyncer jelenleg csak a már elvégzett tevékenységeket támogatja, a tervezett tevékenységeket viszont nem.

A FitnessSyncer alapvető cookie-kat használ a bejelentkezéshez és a beállítások megjegyzéséhez. Az Ön hozzájárulásával elemzési cookie-kat is használunk annak érdekében, hogy megértsük, hogyan használják a felhasználók ezt a weboldalt. További információk